«112 Україна» просить Офіс президента прокоментувати інформацію, про те що Богдан намагається отримати контроль над каналом

Новости

Міжнародна редакційна рада телеканалу «112 Україна» вимагає терміново прокоментувати інформацію, яка з’явилася в українських ЗМІ, стосовно того, що за кримінальним провадженням проти телеканалу «112 Україна» стоїть голова Офісу президента України Андрій Богдан, який намагається отримати контроль над найбільш рейтинговим інформаційним телеканалом України. Про це йдеться в заяві «112 Україна».

«1. Міжнародна редакційна рада вимагає від вищого керівництва держави і від правоохоронних органів України, зокрема від Президента України, Генерального прокурора України і голови Служби безпеки України, терміново прокоментувати інформацію, яка з’явилася в українських ЗМІ, стосовно того, що за кримінальним провадженням проти телеканалу «112 Україна» стоїть голова Офісу президента України Андрій Богдан, який намагається отримати контроль над найбільш рейтинговим інформаційним телеканалом України. 2. Міжнародна редакційна рада вимагає від вищого керівництва держави і органів влади, причетних до діяльності засобів масової інформації в Україні, підтвердити свою відданість свободі слова та іншим демократичним цінностям, які повинні лежати в основі українського суспільства. Ми вважаємо, що нехтування з боку влади численними зверненнями телеканалу щодо загроз його діяльності та бездіяльність влади у нейтралізації таких загроз призвели до низки безпрецедентних ворожих дій у відношенні телеканалу», — йдеться в заяві.

  • У ніч проти 13 липня у Києві обстріляли з гранатомета будівлю телеканалу «112 Україна». Інцидент стався о 3:00 за адресою вул. Дегтярівська, 21Г. Двоє осіб під’їхали на автомобілі до телеканалу і відкрили вогонь з гранатомета, після чого зникли в невідомому напрямку. У стіні будівлі залишився отвір від пострілу. Частина вивіски з емблемою розлетілася тротуаром та проїжджою частиною. Поліція кваліфікувала подію як теракт і ввела оперативний план «Сирена».
  • Генеральний прокурор Юрій Луценко нагадав власникам ЗМІ про відповідальність за «антиукраїнську діяльність»
  • Національна рада з питань телебачення і радіомовлення позапланово перевірить компаніїТОВ «Новий формат ТВ», ТОВ «Аріадна ТВ», ТОВ «Партнер ТВ», ТОВ «ТВ Вибір» і ТОВ «Лідер ТВ», які мовлять у цифровому мультиплексі МХ-5 із логотипом «112 Україна».

thebabel.com.ua

Добавить комментарий