ЗСУ можуть оточити велику частину окупантів на півночі Херсонщини, – Мисягін

ЗСУ можуть оточити велику частину окупантів на півночі Херсонщини, – Мисягін
315020 ПЕРЕГЛЯДІВ

Російські пропагандисти у соцмережах волають про втрату управління окупаційною армією на правобережній Херсонщині й загрозу значного прориву ЗСУ на Бериславському напрямку. На цьому тлі українські військові закликають дотримуватись інформаційної тиші й чекати на офіційні повідомлення Генштабу, а аналітики зазначають: російська армія на цьому відтинку фронту опинилась у дуже некомфортному положенні.

Виходячи з наявної інформації, Сили оборони України можуть оточити дуже велику частину російської армії на півночі Херсонщини, вважає народний депутат України, заступник голови парламентського комітету з нацбезпеки та оборони Юрій Мисягін.

За його словами, підрозділи російських військ на правому березі Дніпра – дезорганізовані та перебувають у безнадійному становищі.

З цією думкою погоджується і херсонський політолог Володимир Молчанов. Він зауважує, що повідомлення російських воєнкорів про "просування ЗСУ на Берислав" насправді може бути провокацією чи розповсюдженням паніки, щоб потім вигадати "героїчне відбивання" неіснуючого прориву. Однак, у будь-якому випадку, крах правобережного угрупування ворога в умовах втрати логістики та управління, а також певного пресингу з боку українських військових – лише питання часу.

"Українські штабні планувальники роблять свою справу з віртуозністю гросмейстерів. А російські генерали схоже абсолютно позбавлені здатності думати. На правому березі, де через брак пального, снарядів, і труднощі з перекиданням оперативного резерву знищеними переправами через Інгулець, склався маленький сортір: східний, правий фланг окупантів засів у глухій обороні. Найвіддаленіші гарнізони, на кшталт Архангельського, Хрещенівки і Миролюбівки обрали втечу. Хоча з наближенням до дамби ЗСУ і польової артилерії цей шанс зворотньо пропорційно зменшуватиметься. Якщо буде наказ триматися до останнього – його вже не виконуватимуть. На переправах виникне колотнеча і безлад. А далі буде ефект доміно", – коментує експерт.

 

Підрозділи російської окупаційної армії, які зараз присутні в цій локації, не зможуть повноцінно виконати поставлені перед ними завдання, а саме блокування та стримування контрнаступу ЗСУ з кількох причин, вважає військовий оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко.

По-перше, система управління передовими підрозділами працює на правобережці неефективно, а в ряді локацій відсутня як така.

По-друге, немає повноцінного забезпечення передових підрозділів і вони не здатні в таких умовах вести оборону без підтримки артилерії.

По-третє, більшість російських підрозділів на правобережці виснажені і потребують відновлення боєздатності.

"Усі ці причини стали можливими завдяки ретельній підготовці ЗСУ умов для контрнаступу. Тобто, на сьогодні, ми говоримо про російські окупаційні війська з неефективною системою управління та забезпечення та виснаженим ресурсом підрозділів. Правобережка – це пастка для росіян, патово-суїцидальна. Ось тільки тікати з правобережки окупантам буде не так просто як із Харківської області чи з-під Лиману", – наголосив аналітик.

Нагадаємо, певні успіхи ЗСУ на півночі Херсонщини вже підтверджено офіційно: 2 жовтня автори мапи Deep State верифікували присутність українських військових у Золотій Балці та Хрещенівці, а президент Володимир Зеленський повідомив про звільнення Архангельського та Миролюбівки.

stopcor.org

Связаться с нами: [email protected]

Мої відео