Санкції – як елемент торгу з Росією, чи змінить це поведінку Кремля

  			Санкції – як елемент торгу з Росією, чи змінить це поведінку Кремля
141599 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міжнародний експерт компанії Kyivstratpro Тарас Семенюк розповів, що нові санкції США проти Росії вплинуть на економіку РФ. Але не змінять поведінку Кремля, Москва намагається показати світу, що вона трактуватиме міжнародне право так, як їй хочеться.

Санкції США перекриють Росії канали кредитів і фінансової співпраці з іншими країнами. Росія на санкції ніяк не реагуватиме. Москва намагається показати світу, що вона трактує міжнародне право так, як хоче. Зокрема, що стосується анексії Криму. Росія грає на контрасті, щоб диктувати умови слабшим країнам. В першу чергу, своїм сусідам, аби тримати їх у залежності,
– каже Тарас Семенюк.

За словами експерта, нові американські санкції – черговий елемент у загальну картину санкцій. Масштаб санкцій послаблюватиме економіку Росії, як було з СРСР, коли санкції вводили, поки він не розпався, також це елемент торгів, щоб Росія пішла на поступки. Якщо Моква виконає мінські угоди, то Захід може пом’якшити санкції. Тоді Росія отримає кредити на технології, зокрема, для буріння свердловин.

Як наголошує Семенюк, Росія має союзника – Китай. В них є спільний ворог – США і ЄС. Малоймовірно, що Китай нападе на Росію. Ці країни схожі щодо державного управління – там немає демократії. Плюс Іран відіграє важливу роль у цьому трикутнику. На думку експерта, ми знову повертаємося до біполярного світу, коли одна група країн протистоїть іншій, щоб впливати на світопорядок, і ділити світ там, де є багато природних ресурсів. Зокрема, це Сирія, а в Африку зараз інтенсивно заходять китайці і росіяни. І в цьому сенсі європейці програють.

Група сенаторів США представила 13 лютого законопроект, який передбачає санкції у відповідь на російське втручання в роботу демократичних інститутів за кордоном, а також – за агресію в Україні. Зокрема, захоплення Росією українських кораблів і моряків у Керченській протоці.

Связаться с нами: [email protected]

Мої відео